PRZEPROWADZKA!


Ale nie tutaj, a w rzeczywistości. Nie odzywałam się (bardzo) długo i przepraszam za nieodpisywanie na maile czy komentarze - ale kto raz się przeprowadzał, ten wie jak to wygląda. A kto bronił magisterki, a dzień później zaczął się przeprowadzać z całym majdanem do innego miasta... ten tym bardziej wie o co chodzi.

Mam nadzieję, że ktoś za mną zatęsknił.

Dziś jest pierwszy dzień mojego nicnierobienia w Warszawie i na tym nicnierobienie się kończy, chociażby dlatego, że blog wymaga nadrobienia zaległości, podobnie jak kondycja fizyczna.
Jestem prze-szczę-śli-wa siedząc właśnie w swoim niemal-wymarzonym mieszkanku, otoczona gratami z Ikei. Drobiazgi nadają mu charakter, a niektóre podróżowały ze mną przez 6 lat i zwiedziły wszystkie mieszkania i to do nich mam największy sentyment. Fajnie zacząć nowy rozdział jako magister farmacji!Następny wpisNowszy post Poprzedni wpisStarszy post Strona główna

13 komentarzy:

 1. ja magister 13go.. mam nadzieję! pisz więcej ;) mm

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak przeprowadzka to nic łatwego, ale jednocześnie ekscytującego :) Powodzenia Ci życzę w tej olbrzymiej Warszawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro jesteś w warszawie, to koniecznie musimy się spotkać, często tam jeżdżę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam zapraszam! Mam trochę nadzieję, że zdarzą się jakieś zjazdy blogerek i będę mieć na tyle duże cojones żeby na nie iść - we dwójkę byłoby raźniej :)

   Usuń
 4. Ten turkusowy stolik/szafka? na kółkach jest bombowy, mogę wiedzieć, gdzie kupiłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok temu w Ikei, ale teraz jest w wersji czerwonej, tak mi się wydaje.

   Usuń
 5. skąd są te cieplutkie ciapki ze zdjęcia? :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zakupu mieszkania i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Ja również właśnie się przeprowadziłam i nie sposób wyrazić jak bardzo mnie ten fakt cieszy. Z nieocenioną pomocą biura nieruchomości w Gdańsku wreszcie udało mi się znaleźć swoje wymarzone cztery kąty w fantastycznej lokalizacji!

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja przeprowadzka do Warszawy niedawno dobiegła końca. Wreszcie mogę uczciwie napisać, że czuję się w swoim mieszkanku już jak u siebie. Zdecydowałam się na mieszkanie dwupokojowe w Warszawie. Wynajem jest teraz dla mnie najkorzystniejszą opcją i na niej właśnie się skupiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. 46 yrs old Mechanical Systems Engineer Fianna Tear, hailing from Revelstoke enjoys watching movies like Topsy-Turvy and Sand art. Took a trip to Heritage of Mercury. Almadén and Idrija and drives a Ferrari 250 SWB Competizione "SEFAC Hot Rod". podstawy

  OdpowiedzUsuń