Materac z materace-sportowe.pl, szybka recenzja

Porzucam na bok temat rury, obiecałam wpis o drugim poledanceowym zakupie ostatnich tygodni, a więc teraz MATERAC.

Strona producenta: materace-sportowe.pl
Pierwsze wrażenie odnośnie oferty - pozytywne zaskoczenie co do wyboru kolorów, kształtów i ROZMIARÓW. Kochane, zaczynamy od najmniejszego materaca, który ma 100 cm średnicy i 5 cm grubości, kończymy na 160 cm średnicy (!) i 15 cm grubości. Zamówiłam dla siebie 120/10 cm i jak na moje domowe potrzeby jest w zupełności wystarczający. Całość, wraz z przesyłką kosztowała 377 zł.

 Pierwsze wrażenie po otrzymaniu i rozpakowaniu - SŁODKI JEZUSIE, WOW. Perfekcyjne wykonanie, ciężki, zbity, lekko uginający się pod ciężarem (ważę 56 kg). Wiecie jak to jest kiedy trzymacie w rękach jakąś rzecz i wiecie, po prostu wiecie, że była warta każdych pieniędzy? Że to jest coś, co przez lata nie zawiedzie? Ja tak miałam kiedy wzięłam do ręki ten materac. Ćwiczyłam do tej pory na różnych materacach, u mnie w szkole są kwadratowe, nieco cieńsze, miałam okazję też wypróbować okrągły w szkole koleżanki -  no po prostu nie ma porównania. Ufam mu w 100%, czuję się pewnie wykonując każdy invert, nie wiem z jakiej wysokości musiałabym spaść żeby zrobić sobie na nim krzywdę. Wprawdzie z założeniem trzeba trochę się nagimnastykować, bo materac jest bardzo, bardzo ubity, ale przecież o to chodzi. Materac ma nas chronić, nie będzie chronić jeżeli gnie się jak rozgotowany makaron. Pachnęłam kilka fotek, żeby pokazać choć trochę jakość wykonania, ale jednak zdjęcia nie oddają całokształtu.
Jestem zakochana.Jak to wygląda na podłodze, z zestawieniu z rurą 50 mm:Moje ulubione, każdy kto widział z dziwną miną pytał mnie CO KONKRETNIE JEST NA TYM ZDJĘCIU. Otwór.


Mam nadzieję, że komuś ułatwi to zakup, pozdrawiam!
Następny wpisNowszy post Poprzedni wpisStarszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. A jeśli chodzi o wyposażenie domu? Gdzie kupujesz takie rzeczy? Tutaj - https://www.amart.pl/ ? Polecasz jeszcze jakieś inne, pewne miejscówki? Gdzie można się spodziewać jakości?

    OdpowiedzUsuń