Sylwester!


Mamy rok 2016! Jak spędziłyście Sylwestra? Ja postanowiłam pokazać Wam kilka fotek robionych taboretem, a więc wybaczcie ich jakość. Nie lubię nadmiernej skromności, wiem kiedy robię dobrą robotę, dlatego będę szczera - strój mojego M. wyszedł mi wyśmienicie. Jestem oczarowana farbami Snazaroo, którymi robiłam mu makeup, praca nimi to czysta przyjemność. To była moja pierwsza przygoda z farbami do ciała, ale wiem, że na tym się nie skończy.Temat imprezy - Czarne Charaktery.

M. przed metamorfozą...

 ... I już po.

Ja postanowiłam spełnić swoje wielkie marzenie sprzed dwóch lat, czyli przebrać się na Trujący Bluszcz z Batmana. Zrobienie stroju zajmowało mi każdą wolną chwilę przez ostatnie półtora tygodnia, stąd też marna aktywność na blogu.

Wyszło zadowalająco, jednak na przyszłość wiem, że podstawą jest solidne zafarbowanie stroju bazowego. Fota, jak już pisałam, trzaśnięta taboretem. PS: Nie przejmujcie się, M. trzyma w dłoni jedynie swój ogon.


Mój strój uzupełniła zmiana koloru włosów na rubinowy i opaska z róż. Na foteczce malownicza różnorodność: Trujący Bluszcz, Skaza i Wilk, Który Zjadł Babcię.Sylwester był zaprawdę NIEZAPOMNIANY, więc jeżeli ten rok będzie podobny, to klękajcie narody. Robicie postanowienia noworoczne? Ja swoje zaczęłam spełniać jeszcze w grudniu, wróciłam powoli do treningów, zaczęłam siłówkę i rozciąganie do szpagatu, brałam udział w szkoleniu z monitorowania badań klinicznych... Niewątpliwie zapowiada się intensywny rok.
Następny wpisNowszy post Poprzedni wpisStarszy post Strona główna

9 komentarzy:

 1. Muszę to napisać - Pani M. jest bardzo przystojny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wersji normalnej, ale nie powiem - ten bujny włos po metamorfozie też niczego sobie jest :D

   Usuń
 2. Również podpisuję się pod słowami o przystojności pana M.
  Zacne okazy stworzyłaś :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ROZPUSZCZACIE MI CHŁOPA! Nie mogę dopuścić, żeby przeczytał te komentarze, inaczej gotów popaść w samouwielbienie :D

   Usuń
  2. A niech się chłopak pocieszy swoją fajnością :D

   Usuń
 3. Mój ma to samo, wystarczy że ktoś powie coś dobrego o nim i już jest alfą i omegą, a ja jestem złą babą, która cały czas niepotrzebnie na niego narzeka... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech... Żyje... KRÓLLLL!

  Fantastyczne stroje, fajnie widzieć, że komuś się jeszcze chce :)
  Wszystkiego dobrego w nowym '16!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne przeprania!! Takie dopracowane w każdym calu :)

  OdpowiedzUsuń